koncerty / spektakle

"Karuzela z operami"

BRAWUROWY POWRÓT
DO KLASYCZNYCH KORZENI

Wyśmienita rozrywka dla wszystkich, którzy znudzeni są sztywnymi recitalami w salach koncertowych i szukają muzycznego spotkania na poziomie…
                                                          …ale też „z twistem”!
W naszym dynamicznym programie usłyszymy wielkie przeboje oplecione zabawnym komentarzem lub ciekawostkami. Wszystko to w lekkiej, niezobowiązującej atmosferze pełnej najpiękniejszych brzmień operowych i operetkowych prosto ze skarbnicy muzyki polskiej oraz zagranicznej!
Prosimy wsiadać, karuzela rusza!

"Z opery na Broadway"

Widowisko przygotowane specjalnie dla wszystkich miłośników musicalu! Najpiękniejsze produkcje Broadwayu, West Endu, a może któryś z polskich przebojów…? U nas nie zabraknie niczego! Elastyczny układ scenariusza pozwala także dopasować się do Państwa ulubionych piosenek – a o wzruszenia zadbamy my! Widowisko odniosło sukces na licznych festiwalach, w tym na słynnym Festiwalu im. J. Kiepury w Krynicy Zdroju oraz na Festiwalu AŻ w Łodzi.

Sentymentalna podróż do świata najpiękniejszych piosenek z filmowych hitów lat 30. i 40. Nasz muzyczny przegląd kina światowego i polskiego przypomni też wybitne postaci jak Charlie Chaplin, Marilyn Monroe, czy Eugeniusz Bodo. Zapraszamy do Fabryki Snów! Widowisko zdobyło Nagrodę Główną w kategorii Art
w ogólnopolskim konkursie StRuNa 2021, a jego premierowa wersja internetowa emitowana w czasie pandemii zdobyła w szybkim czasie rekordowe ilości wyświetleń!

"Z opery na Wizję, czyli Koncert Życzeń"

Najnowsza propozycja z cyklu „Z opery…” przeniesie nas tym razem do świata telewizji. Miłośnicy klimatów vintage będą szczególnie zadowoleni! Podczas widowiska zabrzmią bowiem niezapomniane przeboje z filmów i seriali okresu PRL, takie jak „Wojna domowa”, „07 zgłoś się”, czy „Noce i dnie”, a to wszystko ubrane w kostium telewizyjnego studia rodem z Barejowskich komedii. Dla takiej oferty nie ma Alternatywy!

Widowisko zdobyło wyróżnienie w kategorii Art w ogólnopolskim konkursie StRuNa 2022

"Z opery do Nibylandii"

Widowisko złożone z najpiękniejszych piosenek z bajek i filmów animowanych.

Nasze niezwykłe show to podróż przez niesamowite dźwięki i nostalgiczne melodie, które przeniosą Cię z powrotem do dziecięcych marzeń.


Propozycja, przy której wzruszą się nawet dorośli. 

“PUSTOSTANY” WG muzyki R. SCHUMANNA

Kameralny spektakl operowo-taneczny osnuty wokół nastrojowej muzyki Roberta Schumanna (do wyboru w języku polskim lub oryginalnym – niemieckim). “Pustostany” to poruszające wyznania dwojga ludzi, których czas pandemii zmusił do poradzenia sobie z własnymi cieniami. 

 

Zrealizowano w ramach programu OFF Polska Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego.
Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

"ZACZARUJ ŚWIĘTA"

Czy również dla Was prawdziwe Święta nie mogą obyć się bez najsłynniejszych przebojów muzycznych? Tradycja muzykowania sięga wielu wieków – Soul Sound postanawia wyjść jej naprzeciw!

Przed Wami wyjątkowe widowisko wypełnione świąteczną magią kolęd, pastorałek i największych hitów z różnych zakątków świata, a skoro o magii mowa… w naszej ofercie nie zabraknie prawdziwych popisów iluzjonistycznych!

Daj się więc oczarować tym najpiękniejszym czasem w roku! Spędź go razem z nami!

"Manekiny” Z. Rudziński
/w przygotowaniu/

Oparta na motywach prozy Brunona Schulza operowa wyprawa w mroczną przyszłość, w której sztuczna inteligencja pragnie zastąpić człowieka. W futurystycznym świecie rodem z opowiadań Stanisława Lema stawiamy pytania o ludzką samotność. Ratunkiem jest otwarcie na tajemnicę życia – w tym przede wszystkim na realnego, czującego i myślącego bliźniego.

Kontakt

soulsoundpl@gmail.com