Aktualności

WRACAMY!!!

Czasami jest tak, że najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, a najefektywniejsza praca to ta u samych fundamentów. Wiemy… Zamilkliśmy w ostatnim okresie na naszych mediach społecznościowych, jednak wcale nie pozostawiliśmy naszych projektów w tyle – przeciwnie! Miniony czas był dla nas niezwykle pracowity
i przyniósł każdemu wiele cennych doświadczeń, które zamierzamy teraz przełożyć na działalność Soul Sound

Dla naszej trójki był to więc okres przede wszystkim podnoszenia kompetencji menedżerskich oraz artystycznych. Pokończyliśmy kierunkowe studia, braliśmy udział w międzynarodowych produkcjach i festiwalach teatralnych, otrzymaliśmy stypendia twórcze i nagrody.

Wracamy więc do Państwa silniejsi o nowe inspiracje, przemyślenia i pomysły, które już niebawem ujawnimy. Cieszymy się ogromnie na to, co przed nami!

📸 Ewa Zaremba

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia radości, zdrowia i wytchnienia.

Niech ten czas wypełniony nadzieją przyniesie uzdrowienie serc i wzmocni ducha!

Wesołych Świąt!

Kolektyw Artystyczny Soul Sound

Magdalena Cieślak | Wojciech Dzwonkowski | Wojciech Sztyk

„Oj, maluśki, maluśki…”

Chwilę temu mieliśmy za oknem nagły powrót zimy, więc my jeszcze w zimowym nastroju przedstawiamy zdjęcia z naszego muzycznego spotkania w Świątyni Bożej Opatrzności w Warszawie, zatytułowanego „Oj, maluśki, maluśki…”.

Oprawa Mszy Świętej oraz koncert były transmitowane na antenie telewizji Polsat. Dziękujemy raz jeszcze za gościnę Instytutowi Papieża Jana Pawła II!

KOMEDIA MUZYCZNA BEZ ALTERNATYWY!

Przebieramy nogami z radości, że nasza barejowska komedia muzyczna „Z opery na Wizję, czyli Koncert Życzeń” obchodzi równo rok!

Był to dla niej rok pełen przygód, bowiem zdobyła w międzyczasie Wyróżnienie na ogólnopolskim przeglądzie StRuNa’22, a następnie doczekała się oficjalnej wersji rozszerzonej z okazji Sylwestrowej Gali w Sieradzkie Centrum Kultury.
Ogromnie cieszymy się, że tak wielu z Państwa przyniosła ona dużo zabawy
i wzruszeń, o czym pisaliście do naszego Koszyczka Życzeń.

A właśnie, skoro to jedyny w swoim rodzaju teatralny Koncert Życzeń, to czegóż moglibyśmy sobie życzyć z okazji jubileuszu, jak nie kolejnych Państwa uśmiechów
i kolejnych wspaniałych wyzwań artystycznych, które dla Państwa podejmiemy…?

Bądźcie razem z nami!

🔶 Soul Sound 🔶

SYLWESTER W SIERADZU

Nowy rok właśnie się rozpoczął…

A my sylwestra spędzaliśmy pracowicie. Prezentowaliśmy nasz komediowy spektakl muzyczny „Z opery na Wizję, czyli Koncert Życzeń”.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za tak ciepłe i serdeczne przyjęcie w Sieradzu! Jesteśmy szczęśliwi!

Czujemy , że 300% sylwestrowej normy zostało zrealizowane, a zatem i Państwu pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia – aby również Państwa rok 2023 pozwolił zrealizować 300% marzeń, 300% planów i, aby wypełniała go miłość do muzyki na 1000%!

Do siego roku!

TRZY LATA KONCERTU ”Z OPERY NA BROADWAY”

W ferworze przygotowań do sylwestra
z naszą Barejowską komedią muzyczną „Z opery na Wizję, czyli Koncert Życzeń” omal byśmy zapomnieli, że trzy lata temu odbyła się premiera widowiska szczególnie dla nas ważnego.

W 2019 roku podczas Festiwalu AŻ
w Łodzi wystawiliśmy po raz pierwszy pełną wersję „Z opery na Broadway”, podczas którego zabrzmiały największe przeboje z polskich i zagranicznych musicali. Była to kontynuacja kameralnego koncertu, który realizowaliśmy jeszcze jako studenci.

Nowa odsłona odniosła wielki sukces. To wtedy zrodził się w naszych głowach pomysł na kontynuację tej współpracy…
i tak właśnie powstał nasz Kolektyw .

Dzisiaj wspominamy pierwszy „Broadway” z niemałym wzruszeniem, dlatego postanowiliśmy podzielić się nim także z Państwem .

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE STRUNA ART 2022 DLA ”WIZJI”!!!

Raz danego słowa w interesie klasy wokalistycznej kolektyw Soul Sound nie cofnie!

Spieszymy donieść, że na tegorocznym, ogólnopolskim konkursie StRuNa 2022 nasza Barejowska komedia muzyczna „Z opery na Wizję, czyli Koncert Życzeń” otrzymała WYRÓŻNIENIE w kategorii ART, a tym samym dołącza do zdobywcy nagrody głównej z poprzedniego roku, czyli widowiska „Z opery do Hollywood”!

Jesteśmy przeszczęśliwi i z całego serca chcemy podziękować za to, że znowu otrzymaliśmy szansę podzielenia się twórczością naszego zespołu. Duma nas dzisiaj rozpiera!

Obiecujemy nie obniżać lotu! 300% normy!

POŻEGNANIE ”PUSTOSTANÓW”

W ubiegłą niedzielę zagraliśmy ostatni spektakl spektaklu ”Pustostany”
w ramach programu #offpolska2022

Bardzo dziękujemy Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie, Sieradzkie Centrum Kultur, oraz Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach za gościnę
i profesjonalizm. Do zobaczenia!

Z całego serca dziękujemy przede wszystkim Państwu za każde spotkanie z nami, rozmowę, wiadomości, morze prawdziwych słów…

To nie koniec „Pustostanów”
i z pewnością wrócimy do nich po krótkiej przerwie, o czym będziemy na bieżąco informować.


Zrealizowano w ramach programu OFF Polska Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

fot. Ewa Przepałkowska